Derz kesme

Beton kesme

Beton delme

Karot

Derz kesme

Beton kesme

Beton delme

Karot

KURUMSAL

Hakkımızda

Teksen Karot, Beton delme, beton kesme, derz kesimi, filiz ekme, kimyasal ankraj, karot konularında hizmet vermektedir.

Her türlü binalardaki tadilat, Kapı pencere açılması, Pis su Temiz su kanallarının açılması, asansör ve merdiven boşluğu açılımları, Baca ve havalandırma delikleri açılımı, bina yıkım işlemleri, Demir donatılı betonlarda çatlaksız etkin ve süratli delme, istenilen çap ve derinlikte delik delme, tesisat şaftlarının açılması, hertürlü yatay ve dikey açılarda delik delinmesi işleri TEKSEN Karot tarafından yapılmaktadır.

Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile teknolojik gelişmler doğrultusunda yenilenen alt yapısı ve araç parkuru ile kaliteli işçilik ve konusunda uzman personeli ile Hertürlü karot işlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Misyonumuz

İnsana, kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak;
yenilikçi, aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “gelecek kuşaklara kalıcı eserler bırakan” bir şirket olmaktır.

Bu temelden inançtan yola çıkan Teksen Karot. Şti,20 yıllık bir süreçte karot, beton delme, beton kesme ve ankraj konusunda, Türkiye pazarında ciro bazında ilk on firma arasına girmek ve Türkiye’de lider firma olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verim üreten bir firma olmaktır.

Referanslarımıza göz attınız mı ?

Top