Beton ve sert zeminlerin delinmesi işlemlerinde profesyonel olarak karot beton delme yöntemini kullanmaktayız. Karot delme tekniği delinecek olan yerde darbesiz, sessiz tadilat ve delme işlemleri için kullanılmaktadır. Bu teknikte uzmanlaşmış olan firmamız İstanbul’un tüm semt ve ilçelerinde hizmet vermekte olup 7/24 hizmetinize açıktır. Beton delme işlemleri karot beton delme dışında da çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Ancak binaya zarar vermeden şekil verilmek istendiğinde önerimiz karot delme tekniği oldukça etkilidir.

Karot Delme Tekniği Nedir?

Normalde beton kalitesinin denetlenmesinde kullanılan karot delme tekniği son yıllarda inşaat sektöründe binalarda binaya hasar vermeden şekil uygulamada kullanılmaya başlamıştır. Eski yöntemlere nazaran hem daha ekonomik hem daha hassas sonuçlar vermesi sebebiyle karot makinesi kullanımı yaygın hale gelmiştir.

Karot delme işlemi mimari yapılara hiçbir zarar vermez. Sıfır hasar ile mimari yapıların her noktasında beton kesme işlemi karot tekniği ile yapılabilmektedir. Hasar görmüş binalarda dikkatli davranılması ve doğru araçların kullanılması gerekir. Karot makinelerini profesyonel olarak kullanan elemanlarımız sayesinde hasarlı binaların güçlendirilmesi hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sıfır risk ile beton delme işlemi yapmak için profesyonel hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiriş ve kolon takviyelerinde karot tekniği güvenle kullanılmaktadır.

Sancaktepe Karot Hizmeti Nasıl Alınır?

Teksen Karot, uzun yılların deneyimi ve karot tekniğinde uzmanlaşmış ekibi ile her zaman Sancaktepe karot hizmeti alabileceğiniz güvenilir firmadır. Hasarlı binaların güçlendirilmesinde kullanılan en etkili yöntem olan kimyasal bina güçlendirme hizmetini de profesyonel olarak sunmaktayız. Son teknoloji araçlarınız ve alanında uzman ekibimiz ile istediğiniz her yerde binanızı güçlendirebiliriz.